Gyermekétkeztetés a téli szünidőben

A miskolci önkormányzat a 2021/2022-es tanévben, a téli szünidei gyermekétkeztetést december 22-től december 31-ig (összesen 7 munkanapra) biztosítja, intézményünkben (Miskolci Petőfi Sándor Kollégium 3527 Miskolc, Bajcsy-Zs. u. 33.), valamint  az alábbi helyszíneken:

Belvárosi Konyha (volt központi leánykollégium) 3525 Miskolc, Palóczy u. 1.
Könyves Kálmán Általános Iskola 3534 Miskolc, Könyves K. u. 2.
Széchenyi István Általános Iskola 3524 Miskolc, Hajós A. u. 5.

További segítséget a család és gyermekjóléti szolgálattól kérhetnek a jogosultak, a 46/562-276-os telefonszám hívásával, vagy személyesen a hivatal Szociális és Köznevelési Osztály ügyfélszolgálatán (3530 Miskolc, Petőfi utca 39.).

Tájékoztatjuk az intézményünkben szociális gyermekétkeztetésben résztvevőket, hogy a jelenleg érvényben lévő járványügyi szabályok miatt, a korábbi gyakorlattól eltérően, az étkeztetést, a kollégium gazdasági bejáratán keresztül vehetik igénybe.