BEIRATKOZÁS A KOLLÉGIUMBA – Jelentkezési lap letöltése itt

Szeretettel várjuk valamennyi, az általános iskola 8. évfolyamát befejező fiú tanuló jelentkezését, akik középiskolai tanulmányaikat Miskolc városában kívánják folytatni, valamint az érettségire épülő, további szakképzettség megszerzésére irányuló szakképzésben részesülőket. Jelentkezést  a felvételi jelentkezési lap  megküldésével tudjuk elfogadni.  A kitöltött, aláírt jelentkezési lapot e-mailben a petofi@petofi-koll.edu.hu címre, postai úton a 3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky E. u. 33. címre kérjük megküldeni. Egy előre egyeztetett időpontban lehetőséget biztosítunk a kollégium megtekintésére, amennyiben szeretne élni a lehetőséggel, a 46/503-321-es telefonszámot szíveskedjék hívni. A kérelmek elbírálása érkezési sorrendben történik.

Esetleges kérdés esetén kollégiumunk e-mail címén, a petofi@petofi-koll.edu.hu címen, vagy a 46/503-321-es telefonszámon rendelkezésükre állunk.